Šī bija lieliska izdevība izmantot skolas inventāru par brīvu un uzkāpt uz distanču slēpēm tiem, kuri to vēl nebija darījuši vai arī pēdējo reizi bija slēpojuši savos jaunības un skolas gados, lai mierīgā gaisotnē un savā izvēlētajā tempā paslēpotu pa kādu no trasēm (kopā 6 trases). Trases bija ierīkotas gan skolas sporta laukumā (kā iesildīšanās vieta), gan tuvējās pļavās, t.i., 5,2 km kopējais distanču garums. Trases tika izveidotas ar pagasta pārvaldes vadītāja palīdzību.

Tā kā pēdējos gados ziemā ar sniega daudzumu nevaram rēķināties, bet ļoti gribējās noorganizēt vienkāršu slēpojumu, tāpēc to paveicām vien dažas dienas pirms pasākuma. Un saprotams, ka daudzi jau pirms tam bija ieplānojuši savu nedēļas nogali pavadīt citādi un līdz ar to nebija ieradušies daudz apmeklētāju (kopā 10 dalībnieki). Arī sniegs nebija sasnidzis milzīgā daudzumā, bet pa lielam tas netraucēja kārtīgi un no sirds izslēpoties. Pasākuma laikā bija iespēja sasildīties un remdēt slāpes ar siltu tēju.

Pēc slēpojuma cilvēki bija ļoti gandarīti, ka vienu sestdienas dienu atļāvās veltīt tieši slēpošanai un cer uz atkārtotu iespēju vēl šajā ziemā paslēpot, ja laika apstākļi to atļaus.

Vika Valcere,

Sporta pasākumu organizatore

Aina Karavaičuka,

foto

 

Fotoattēli no pasākuma apskatāmi šeit