Bērzaunes un Mārcienas pagastu GALDA TENISA TURNĪRS 2018/2019

Ceturtā, piektā posma un kopvērtējuma rezultāti

 

16.martā 4.posma sacensības sākās ar salīdzinoši lielu dalībnieku skaitu – 17, tajā skaitā arī ar jaunu censoņu piedalīšanos no Ērgļiem, Līgatnes un Siguldas.

Pieaugušo konkurencē 1.vietu ieguva Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 2.vieta – Igors Tupiņš(Sauleskalns), 3.v. – Jānis Svilis (Madona).

Jauniešu konkurencē 1.vietu ieguva Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.v. – Krists Garkalns (Sauleskalns), 3.v. – Andris Gargurnis(juniors) (Gulbene).

Noslēdzošais 5.posms norisinājās 20.aprīlī, kad beidzot bija atnācis pavasarīgi silts, saulains laiks un dažbrīd spilgtā saule traucēja dalībniekiem koncentrēties spēlei. Bet tas neliedza līdzšinējiem un trim jauniem dalībniekiem (kopā 19) ierasties uz pēdējo un arī svarīgāko spēļu kārtu.

Pieaugušo konkurencē 1.vietu ieguva Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 2.vieta– Jānis Svilis (Madona), 3.v. – Rainers Ramanis (Madona).

Jauniešu konkurencē 1.vietu ieguva Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.v. – Andris Gargurnis(juniors) (Gulbene) un 3.v. ieguva Krists Garkalns (Sauleskalns).

Kopumā turnīrs tika aizvadīts ļoti interesanti un aizraujoši, kas pulcēja pavisam 31 dalībnieku, no tiem 6 dalībnieki bija jaunāki par 18 gadiem. Tas pierāda to, ka šī spēle spēj aizraut daudzus un ir populāra galda spēle ne tikai Madonas novadā, bet arī citviet.Pieredzējušie spēlētāji jaunajiem censoņiem rādīja lielisku piemēru un sniegumu, tāpēc turpmāknākotnē aicinu bērnus un jauniešus meklēt iespējas uzspēlēt galda tenisu un nākamgad jau piedalīties turnīrā ar vēlmi darīt, kustēties un cīnīties.

Kopvērtējumā pieaugušo konkurencē tika apbalvoti 6 dalībnieki. 1.vietu ieguva Igors Tupiņš (Sauleskalns), 2.vieta – Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 3.vieta – Jānis Svilis (Madona), 4.vieta – Māris Kleinbergs(Sauleskalns), 5.vieta – Uģis Viņauds(Lazdona) un 6.vieta – Dāvis Vikmanis (Madona).

Labākie trīs jauniešu konkurencē: 1.vieta –  Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.vieta –Krists Garkalns (Sauleskalns) un 3.vieta  - Rauls Tupiņš (Sauleskalns).

Ar pārējo dalībnieku punktu un vietu sadalījumu var iepazīties turnīra kopvērtējuma tabulā.

Paldies brīvprātīgajām meitenēm– Danielai Rudenei un Annijai Berģei – par aktīvu iesaistīšanos turnīra norisē, Mārcienas pagasta sporta organizatoram Jevgēnijam Tarasovam par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību turnīra organizēšanā, biedrībai BJA “Rīts” un aktīvākajiem spēlētājiem par tehnisko nodrošinājumu un spēlētājiem,kuri bija neatlaidīgi un brauca pie mums uz Mārcienu, lai spēlētu savu iemīļotāko galda spēli.

Uz tikšanos nākamajā spēļu sezonā!

Kopvērtējuma tabula

Sporta pasākumu organizatore Vika Valcere