Komandu dalībnieki sacentās veiklības stafetē, futbolā un virves vilkšanā. Sievas un vīri piedalījās ģimenes stafetē un Sumo cīņās. Individuālajos veidos – tāllēkšanā no vietas, veiklības skrējienā ar florbola elementiem, šautriņu mešanā uz zemes, basketbola soda metienos, frisbija diska metienos mērķī un atraktīvajās spēlēs – piedalījās ikviens interesents. Bet tie, kuriem bija vēlme izzināt un atklāt Bērzaunes pagastā ko jaunu, piedalījās foto orientēšanās sacensībās braucot ar automašīnu vai ejot ar kājām.

Sporta svētku noslēgumā pirms apbalvošanas savas prasmes un spēku dažādos vingrinājumos šova veidā demonstrēja Madonas ielu vingrotāji “BarX”. Paldies puišiem par lielisko sniegumu.

 

Rezultāti individuālajās disciplīnās:

Disciplīna

Vīrieši/zēni

Sievietes/meitenes

Tāllēkšana no vietas

1.Mārcis Martinovs

2. Arvis Briedis

3. Artūrs Krasovskis

1.Zane Silmanoviča

2. IngunaBekasova

3. Nellija Rūnika

Veiklības skrējiens ar florbola elementiem

1.Gundars Gūte

2.Jurģis Plāte

3. Gatis Elksnītis

1. Jana Mežvinska

2. Zane Silmanoviča

3. Ieva Martinova

Šautriņu mešana uz zemes

1.Mārcis Martinovs

2. Oļegs Golovčanskis

3. Dāvis Garkalns

1. Ieva Martinova

2. Dace Saliņa

3. Lelde Maļinovska

Basketbola soda metieni

1. Edgars Dunda

2. KristersAņisimovs

3. Helmuts Polis

1. Diāna Rudene

2. Ieva Martinova

3. Zane Silmanoviča

Frisbija diska metieni mērķī

1.Oļegs Golovčanskis

2. Kaspars Martinovs

3. Ivo Grandāns

1. Zane Silmanoviča

2. Laura Jefimova

3. Nellija Rūnika

Atraktīvās spēles

(līdz 16 gadu vecumam)

·         “Bekošana”

·         “Mušmirboulings”

·         “Čiekurbols”

·         “Knaģošana”

 

1.Krists Garkalns

2. Jēkabs Saliņš

3. Kārlis Silmanovičs

 

1. Viktorija Kuzņecova

2. Lauma Riekstiņa

3. Krista Saulone

 

 

Rezultāti komandām individuālajos veidos:

Sporta veids, disciplīna

Komanda/komandas dalībnieki

Ģimenes sacensības (stafete + Sumo cīņas)

1.      Mārtiņš Lielups/Zane Silmanoviča

2.      Igors Tupiņš/Inguna Bekasova

3.      Jānis Valcers/Marina Valcere

Auto foto orientēšanās

1.      “Dzeltenā nūtrija”

2.      “Sudraba bulta”

3.      “Meža dīvas”

Foto orientēšanas ar kājām

1.      “Teamwork”

2.      “Dvīnītes”

 

Rezultāti komandu sporta veidos:

Sporta veids, disciplīna

Komandas

 

Veiklības stafete

1.      “Pēdējā vasara”

2.      “Sauleskalns”

3.      “Bērzaune”

 

Futbols

1.      “Bērzaune”

2.      “Bendit”

3.      “Pagalma puikas”

 

Virves vilkšana

1.      “Sauleskalns”

2.      “Pēdējā vasara”

3.      “Bendit”

 

 

KOPVĒRTĒJUMS

1.      “Sauleskalns”

2.      “Pēdējā vasara”

3.      “Bērzaune”

4.      “Bendit”

5.      “Pagalma puikas”

 

Paldies visiem, kuri bija ieradušies, lai piedalītos, atbalstītu, aktīvi pavadītu dienu sportiskā garā un jo īpašs Paldies sacensību tiesnešiem –Anitai Krauklītei, Lanai Līcītei, Guntai Beloragai, Dacei Saliņai, Ilzei Stradiņai, Lainei Džeriņai, Danielai Rudenei, Annijai Berģei, Emīlijai Bekasovai, Artai Pinkai, Kristai Saulonei, Vinetai Cukanovai, Agitai Cukanovai, Gvido Vlasovamun radošo darbnīcu vadītājām – Janai Mežvinskai, Jeļenai un Ilonai.

Liels Paldies Kristapam Šķēlam Sporta svētku organizēšanā un plānošanā, Ainai Karavaičukai par fotografēšanu un fotoizstādi pasākuma laikā “Sports Bērzaunes pagastā 2018”, Aldim Grandānam par lielisku muzikālo un saturisko noformējumu spēļu laikā, Normundam Rudenim, Edgaram Dundam, Helmutam Polim un Kristapam Šķēlam par tehnisko nodrošinājumu.

Un lai izdotos foto orientēšanās sacensības, Liels Paldies jāsaka organizētājiem – Inesei un Elmāram (brauciens.lv, autofotoorientesanas.lv) un kontrolpunktu vietām - z/s “Sveķi”, “Viesūnēniem”, viesu namiem “GaiziņStars” un “Šubrakkrasti”.

 

Fotoattēli no pasākuma apskatāmi šeit