Pirmā posma uzvarētāji: 1.vieta – Igors Tupiņš (Sauleskans), 2.v. – Māris Kleinbergs (Sauleskalns), 3.v. – Jānis Svilis (Madona).

Jauniešu konkurencē 1.vietu ieguva Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.v. – Rauls Tupiņš (Sauleskalns), 3.v. – Edvards Jermacāns (Bērzaune).

 

2019.gada 5.janvārī jau notika 2.posms. Šajā posmā kopā sabrauca 15 dalībnieki, 4 no tiem jaunieši. Pirms šī posma sapratām, ka ir nepieciešami vairāk galdi, lai varētu pulcēt papildus dalībniekus un sacensības varētu noritēt raitāk un aktīvāk, tāpēc tika sagādāts vēl viens galds un dalībniekiem turnīrā bija iespēja jau spēlēt uz trim galdiem. Līdz ar to turnīra entuziasti uzaicināja jaunus dalībniekus un rezultātā parādījās jauni konkurenti un godalgoto vietu ieguvēji.

Otrā posma uzvarētāji: 1.vieta – Igors Tupiņš (Sauleskans), 2.v. – Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 3.v. – Rimants Osipausks(Pļaviņas).

Jauniešu konkurencē 1.vietu ieguva Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.v. –Krists Garkalns (Sauleskalns), 3.v. –Atis Pērkons (Sauleskalns).

 

3.posms norisinājās 9.februārī. Uz šo posmu sabrauca daudz jaunu dalībnieku, kas kopā pulcēja 14 pieaugušos, bet jaunieši šoreiz bija tikai divi. Visos posmos jaunie spēlētāji spēlē kopā ar pieaugušajiem, bet vērtēti un apbalvoti tiek atsevišķi.

Uz šo posmu jau paši spēlētāji noorganizēja, lai tiktu atgādāts vēl viens galds uz turnīra dienu, lai spēles norisinātos vēl aktīvāk un atvieglotu spēļu organizēšanas kārtību. Paldies viņiem par to.

Pieaugušo konkurencē stabilās pirmajās trijās vietās ir dalībnieki, kuri piedalījušies visos iepriekšējos trijos posmos. 1.vieta – Igors Tupiņš (Sauleskans), 2.v. – Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 3.v. – Jānis Svilis (Madona).

Jauniešu konkurencē parādījās jauns līderis no Gulbenes puses – Andris Gargurnis (juniors), kurš ieguva 1.vietu un attiecīgi Krists Garkalns ieguva 2.vietu.

 

Paldies visiem – organizatoriem un spēlētājiem, kuri iesaistās, piedalās un palīdz turnīru padarīt populāru, atpazīstamu un pieprasītu Madonas novadā.

 

Uz tikšanos 4.posmā 16.martā un pēdējā 5.posmā - aprīlī!

 

 

Sporta pasākumu organizatore

Vika Valcere

 

Fotoattēli no pasākuma apskatāmi šeit

Kopvērtējuma tabula šeit.