Bērzaunes un Mārcienas pagastu GALDA TENISA TURNĪRS 2018/2019

Ceturtā, piektā posma un kopvērtējuma rezultāti

16.martā 4.posma sacensības sākās ar salīdzinoši lielu dalībnieku skaitu – 17, tajā skaitā arī ar jaunu censoņu piedalīšanos no Ērgļiem, Līgatnes un Siguldas.

Pieaugušo konkurencē 1.vietu ieguva Gints Viņauds (Mārcienas pag.), 2.vieta – Igors Tupiņš(Sauleskalns), 3.v. – Jānis Svilis (Madona).

Jauniešu konkurencē 1.vietu ieguva Haralds Grīnvalds (Dzelzava), 2.v. – Krists Garkalns (Sauleskalns), 3.v. – Andris Gargurnis(juniors) (Gulbene).

Bērzaunes un Mārcienas pagastu GALDA TENISA TURNĪRS 2018/2019

Pirmo trīs kārtu rezultāti

2018.gada 8.decembrī norisinājās 1.posms galda tenisā. Šīs bija pirmās sacensības, kas tika aizvadītas Mārcienas sporta zālē. Iepriekšējos gados galda tenisa turnīri veiksmīgi norisinājās Bērzaunē, biedrības - Bērnu un jauniešu apvienības “Rīts” telpās.  Paldies biedrībai, kura aktīvi organizēja šīs sacensības, bet tomēr telpas neatbilst šādu turnīru organizēšanai un tāpēc tika izlemts kopīgi rīkot sacensības ar Mārcienas pagasta pārvaldi. Lai varētu noorganizēt šo populāro galda spēli, biedrība – BJA “Rīts” laipni aizdeva savu tenisa galdu uz turnīra norises laiku.

Sacensību 1.posmā piedalījās 12 dalībnieki – 3 jaunieši līdz 17 gadu vecumam un 9 pieaugušie. Turnīrs izvērtās ļoti interesants un prieks, ka mūsu pagastos ir lieli šīs spēles entuziasti. Spēlētāji sabrauca arī no Madonas, Lazdonas un Dzelzavas puses.

Bērzaunes pagasta NOVUSA TURNĪRS 2018

1.posms norisinājās 4.novembrī. Turnīrs izvērtās interesants un bija ieradušies 9 sacensību dalībnieki, lai sacenstos ikgadējā Novusa turnīrā, kas ierasti norisinājās BJA “Rīts” lielajā zālē.

Abas vecuma grupas sacentās vienā grupā, bet vērtēti un apbalvoti tika atsevišķās vecuma grupās. Jaunākajiem dalībniekiem ir interesanti uzspēlēt ar pieredzējušajiem spēlētājiem, jo spēles gaitā var daudz mācīties no pretinieka veiksmīgiem un neveiksmīgiem sitieniem un spēles situācijām.

Bērzaunes pagasta Sporta svētki 2018

Zinību dienā 1.septembrī Bērzaunes pamatskolas sporta laukumā norisinājās ikgadējie Bērzaunes pagasta Sporta svētki. Dienas programmā bija sacensības gan komandām, gan individuāli. Bērnu priekam piepūšamās atrakcijas un radošās darbnīcas.

Bērzaunes pagasta “”VASARAS KAUSS FUTBOLĀ” 2018, 3.posms (noslēdzošais)

5.augustāBērzaunes pamatskolas sporta laukumā tikās 4komandas vecuma grupā līdz 17 gadiem un 7 komandas vecuma grupā no 18 gadiem.

Tā kā šis bija trešais jeb noslēdzošais posms, tad spēļu epizodēs bija manāma spriedze, ļoti sīvas cīņas par katru iespēju gūt vārtus, vēl lielāks cīņasspars, jo izšķīrās arī kopvērtējuma rezultāti.

Bērzaunes pagasta “”VASARAS KAUSS FUTBOLĀ” 2018

2.posms. Svētdienas dienā 22.jūlijā Bērzaunes pamatskolas sporta laukumā karstos laika apstākļostikās 9 komandas, lai cīnītos par to, kurš ir spēcīgāks, izveicīgāks un prasmīgāksspēlētājs. Lai arī bija grūti spēlēt tveicē, puiši cīnījās līdz pēdējām spēles sekundēm. Paldies visām komandām, kuras atbrauca, lai sportiskā garā pavadītu šo dienu un turpinātu cīnīties par turnīra kopvērtējumu.

"Bērzaunes ripa" 2. posms.

Hokeja turnīra “Bērzaunes ripa” 2. posms ir noslēdzies un paldies visiem 75 dalībniekiem! Liels prieks, ka šoreiz ieradušās bija jau 16 komandas!

Paldies atraktīvajiem atbalstītājiem!

Paldies arī TD „Sveķi” par siltajiem gardumiem dienas garumā un specbalvu hokejistiem.

"Bērzaunes ripa 2016" 1. posms.

Spītējot aukstumam sestdien, 9.janvārī, norisinājās pirmais „Bērzaunes ripas” posms, kas ir arī „Ceļojošā kausa” izcīņas pirmais posms. Paldies visiem 62 izturīgajiem hokejistiem un viņu atbalstītājiem, kuri savu entuziasmu saglabāja līdz pat pēdējai spēles minūtei, kuras ritēja jau pēc saulrieta.

Bērzaunes pagasta „Sporta svētki 2013”

SPORTA SVĒTKU NORISE UN DALĪBNIEKI

2013.gada 24.augustā Bērzaunes pagasta pamatskolas sporta laukumā norisinājās pagasta „Sporta svētki 2013”, kuru laikā ikvienam interesentam bija iespēja izmēģināt sevi gan individuālajās sporta disciplīnās, gan piedalīties komandu sporta veidos, kā arī uzstādīt kādu īpašu un netradicionālu Ginesa rekordu. Komandu disciplīnās piedalījās 10 komandas ( „Bērzaune”, „Sauleskalns”, „Pastarīši”, „Radiācija”, „Red Bull”, „Zapti laizot”, „Ozolu iela”, „Madona”, „Eleganti uz Genas pieredzītes”, un „MLB”)

Bērzaunes pagasta Sporta svētki

25. augustā labos laika apstākļos Bērzaunes pamatskolas sporta laukumā notika Bērzaunes pagasta Sporta svētki. Sacensības risinājās gan komandām, gan individuāli. Dalībnieki sacentās biatlonā, jautrības stafetē, lēcienos ar aukliņu, riņķu mešanā, orientēšanās, šautriņu mešanā, volejbolā, futbolā.