Velobrauciens norisinājās 13. oktobrī, kad daudzi steidza rudeni vērot uz Siguldu, bet mēs to baudījām šeit, Bērzaunes pagastā. Un izrādās, ka arī tepat ir skati, kuri liek elpai aizrauties un novērtēt dabas skaistumu, kurš ir raksturīgs vien Vidzemes augstienei.

Mums liels prieks par iedzīvotāju atsaucību, jo braucienā piedalījās 22 braucēji. Braucēju vidū bija gan pirmskolas izglītības iestādes audzēkņi, gan pamatskolas un vidusskolas skolēni, gan arī pieaugušie. Kopā bijām atraktīva kompānija, jo brauciena laikā valdīja pozitīva un enerģiska gaisotne. Ja kādam gadījās tehniskas problēmas, tad kopīgi tās risinājām, kā arī uzmundrinājām, ja blakus braucējs likās nedaudz saguris.

Lai arī brauciena sākumā laukus klāja miglas vaļņi, mēs no tā nenobijāmies un ticējām, ka laika gaitā arī saule spēs priecēt mūs. Tā arī notika! Brauciena laikā bija ieplānoti dažādi pieturas punkti, kuros Jana Mežvinska brauciena dalībniekus iepazīstināja ar dažādiem interesantiem faktiem par apskates vietām Bērzaunes pagastā. Jāteic, ka ikdienā paliek nepamanītas lietas, kuras ir ievērojamas un notikumiem apvītas Bērzaunes pagastā. Brauciena kopējais garums bija aptuveni 9 km, kas tika mēroti nepilnās trijās stundās.

Priecājamies, ka gan lieli, gan mazi spēja pievarēt ieplānoto brauciena maršrutu. Velobrauciens tika organizēts projekta "Bērzaunes pagasta vērtībām pa pēdām" ietvaros, ko finansē Madonas novada pašvaldība.

Paldies ikvienam, kas pavadīja šo dienu kopā ar mums!

Fotoatskats.

Informāciju sagatavoja Iluta Kārkliņa

Ievietoja Jana Mežvinska