Visi konkursa dalībnieki, kas būs izpildījuši konkursa noteikumus, piedalīsies izlozē, kurā būs iespējams laimēt četras dažādas ekskursijas Vidzemē - izzinošu pastaigu Cēsu pils kompleksā, Āraišu arheoloģiskā parka apmeklējums ar spēli "Izlaušanās cauri gadsimtiem" un Naukšēnu muižas apmeklējums un brauciens ar plostu pa Rūjas upi. Īpašo specbalvu adrenalīna meklētājiem - pastaigu pa Taku kokos Sajūtu parkā Valmierā - dāvināsim klasei, kura būs iesūtījusi atraktīvāko balsošanas brīža fotogrāfiju. Visas četras balvu groza ekskursijas ir tikai daži no lieliskajiem Vidzemes galamērķiem, kurus būtu vērts apmeklēt zelta rudenī vai spirgtā pavasarī. Plašāk ar balvu grozā esošajiem galamērķiem var iepazīties šeit.

Ekskursiju uzvarētājus 18.oktobrī paziņosim Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā www.vidzeme.lv un Facebook kontā www.facebook.com/VidzemesPlanosanasRegions, kā arī sazināsimies ar laimīgajiem balvu saņēmējiem personīgi. Uzvarētājklases savus laimestus varēs izmantot līdz pat 2018. gada 31.maijam. (Transporta pakalpojumus nokļūšanai uz objektiem konkursa organizatori nenodrošina).

Konkursa organizatori vēlas mudināt bērnus un jauniešus izzināt kultūrvēsturiskā mantojuma bagātības Latvijā, stiprināt savu piederību latviešu tautai un vienlaikus saredzēt savu lomu mūsu bagātību saglabāšanā nākamajām paaudzēm.

Atgādinām, ka vietnē www.ainavudargumi.lv ikviens aicināts nobalsot arī par citiem Latvijas reģionu ainavu dārgumiem un , iespējams, vienlaikus radīsies laba ideja, kur šoruden vēl paviesoties!

Konkurss izsludināts Latvijas simtgadei veltītas aktivitātes "Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt" ietvaros, kuras laikā ikviens iedzīvotājs aicināts nobalsot par katra reģiona desmit skaistākajām ainavām, tādējādi paužot savu viedokli par to, kurām no Latvijas ainavām būtu jānonāk Latvijas ainavu dārgumu krātuvē. Atlasītās 10 ainavas no katra reģiona tiks glabātas dārgumu krātuvē citām paaudzēm, tās ne tikai iemūžinot fotogrāfijās, bet papildinot ar atmiņu stāstiem, vēstures liecībām un senākiem fotomirkļiem.

 

Cieņā

Anita Āboliņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste/Information manager

Vidzemes plānošanas reģions/Vidzeme Planning region

Purva iela 12a, B korpuss (2.stāvs)

Valmiera , LV-4201

Mob.: +371 29454752

www.vidzeme.lv

Twitter: @VidzemesRegions

Facebook: VidzemesPlanosanasRegions

 

Vidzeme - ceļš ved augšup!