OTRDIENA, 24.10.

Kā jau tipiskā nometnē, rīts sākas ar vingrošanu un kārtīgu izkustēšanos kopā ar treneri Viku. Vika parūpējās par to, lai bērni dienas sākumā jau būtu lustīgi un aktīvi. 
Dienu turpinājās ar divām radošajām darbnīcām. Iesākām gatavot zīmuļu un pildspalvu turētāju, kā arī trauciņu, no otrreiz pārstrādājamajiem materiāliem, pie skolotājas Ilzes Stradiņas. 
Tālāk pēc radošajām aktivitātēm sekoja fiziskā aktivitāte ‘’Komandas gara veidošana’’, kad kopā ar treneri Viku, devāmies uz estrādi “Aizvējš”, kur kārtīgi izskraidījāmies, iztrakojās un izspēlējām dažādas pagalma spēles.
Pēc aktīvās dzīvošanās pa āru, pie mums ciemojās Silvija Garbovska no Z\S ‘’Aizupes’’. Ar Silviju kopā gatavojām maizītes, kokteiļus un mielojāmies ar pašas saimnieces gatavotajiem gardumiem.
Lai atvilktu elpu pēc dažādajā aktivitātēm, mēs pēc ēšanas, devāmies nelielā pastaigā pa Bērzauni.

TREŠDIENA, 25.10.

Laiks aizsteidzās nemanot, nometnes vidus piezagās negaidīti strauji. Šajā dienā pirms garā ceļa, izkustējāmies kopā ar atraktīvo trenerīti Viku. Un tad jau mūsu ceļš varēja sākties. Sākumā mēs devāmies uz Līgatnes dabas taku. Tur mūs sagaidīja smaidīga gide Nikola, kura mūs izveda cauri takai un pastāstīja, vēl nezināmus faktus par Latvijā dzīvojošajiem zvēriem. Tālāk mūsu ekspedīcija turpinājās uz Mores pagastu, kur devāmies uz Safari parku. Tā kā jutāmies izsalkuši, sākumā ieturējām pusdienas. Un tad jau mēs tikām vesti ekskursijā pa Safari parku, kur varējām apskatīt dažādas briežu šķirnes un pat pabarot drosmīgākos. 
Laiks mūs nelutināja, bet tas mūs neatturēja no vēl vienas pozitīvas dienas kopā!

CETURTDIENA, 26.10.

Latvijas dabai patīk jokot, rīts visiem bija pārsteigums – sniegs! Pirmais sniegs! Nedaudz nosalušiem deguniem, uzsākām nometnes pirmspēdējo dienu kopā ar Viku, kura bija sagatavojusi jaunus uzdevumus rīta rosmei. Tad pie mums viesojās nūjošanas trenere – Anita Aizstrauta. Anita nometnes dalībniekiem, nepiespiestā atmosfērā, izklāstīja kas ir nūjošana, kas ar to var nodarboties, kādēļ tas ir nepieciešams, un galu galā – vai to var darīt tikai gados vecāki cilvēki! Kad bijām apguvuši teoriju, tad devāmies laukā, lai iesildītos un dotos pārgājienā Bērzaune – Sauleskalns – Bērzaune. Pārgājiens noritēja veiksmīgs un visi pievarējām maršrutu. Nedaudz ar slapjām kājām atgriezāmies centriņā, kur atbildējām uz Anitas sagatavotajiem jautājumiem un malkojām siltu tēju. Pēcpusdienas cēlienā, kad bijām paēduši gardās pusdienas, veidojām reklāmas, lai mudinātu apkārtējos dzīvot veselīgi.

PIEKTDIENA, 27.10.

Nometnes pēdējā diena! No rīta tikāmies ar Viku, lai vēl reizi kopā izvingrotos rīta rosmē. Tad mūs sagaidīja 3 workshopi jeb 3 radošās darbnīcas. Kopā ar Simonu Bogdanovu vārījām ziepes, ne jau blēņas, bet īstas ziepes. Tad kopā ar skolotāju Ilzi gatavojām interesantus trauciņus no karstās līmes, kā arī pabeidzām iesāktos zīmuļu un pildspalvu trauciņus. Kārtīgi pastrādājuši darbnīcās, ievilkām elpu, lai būtu spēks un enerģija darboties tālāk. Dienas turpinājumā tikāmies ar Ivetu Zemīti, kad turpinājām strādāt un domāt par savstarpējām attiecībā, kā arī paralēli veidojām nometnes piemiņas lietu – kubu. Tad jau pienāca arī dienas gaidītākā daļa – noslēgums. Nometnes noslēgumā mēs spēlējām dažādas spēles, paēdām un jautri kopā pavadījām laiku.
Nometne izdzīvota kopā, piedzīvotas dažādas emocijas, un ar nelielām skumjām visi atvadījāmies, lai sagaidītu atkal jaunus piedzīvojumus!

 

Nometne nebūtu iedomājama bez Madonas novada pašvaldības un Bērzaunes pagasta pārvaldes atbalsta, kura atbalstīja mūs finansiāli, lai bērniem būtu iespēja pavadīt rudens brīvlaiku aktīvu un aizdomātos par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Nometnes pievienoto vērtību deva trenerīte Vika Valcere, kura bērniem vadīja aktīvās rīta rosmes un slēpņošanu, Iveta Zemīte, kura kopā ar bērniem pievērsās nopietnai tēmai – savstarpējās attiecības, Ilze Stradiņa, mācīja bērniem pagatavot ko jaunu no ne tiem populārākajiem materiāliem, Silvija Garbovska, kura iemācīja jaunas receptes vienkāršām un veselīgām uzkodām, Anita Aizstrauta, kopā ar bērniem apguva nūjošanas pamatus, Simona Bogdanova iemācīja bērniem pašiem uzvārīt savas unikālās ziepītes un Uģa Ezerkalna, kurš mums bija labākais šoferītis ekskursijā. Kā arī visu nometnes laiku kopā ar bērniem darbojās aktīvās meitenes – Daniela Rudene, Laura Paškova, Emīlija Skrabe, Sandija Sergejeva un Linda Rjabiņina – kuras palīdzēja, pamācīja un atbalstīja veikt uzdevumus. Un visu nometnes laiku par to, lai ikviens dalībnieks būtu paēdis rūpējās ēdnīca “Karote”.